BOOMSOCIAL PREMIUM RAPOR VE ANALİZLER

BoomSocial Premium Sosyal Medya ve Rapor Analiz servisleri kapsamında 4 farklı tipte rapor ve analiz satın alabilirsiniz.

AYLIK SEKTÖREL RAPOR VE ANALİZLER
AYLIK SEKTÖREL RAPOR VE ANALİZLER Aylık Sektörel Sosyal Medya Analizleri markanız ile birlikte rakipleriniz ve sektörünüzün sosyal medya çalışmalarını raporlayıp, analiz etmenize yarar.
PDF’in yanı sıra, kendi sunum ve raporlarınıza eklemek veya birleştirmek amacıyla düzenleme yapmanıza imkan tanıyan PPT formatında da sunulan analizler, markanızın sosyal medya ve içerik üretim stratejisini geliştirmesinde ve rakiplerinizi ve sektörünüzü analiz etmenizde önemli bir katkı sağlar.
Onlarca ana sektör ve alt sektöre bölünmüş şekilde sunulan rapor ve analizler, aylık bazda ve de kanallara özel şekilde satışa sunulmaktadır.

*Raporunuzu ödeme işleminin ardından indirebilirsiniz.
**Aylık Sektörel Rapor ve Analizlere soldaki menüde yer alan “Raporlar ve Analizler” bölümünden ulaşabilir, kapsamlarını ise satın almak istediğiniz rapor ve analize tıklayarak, detay sayfalarında bulabilirsiniz.

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR AYLIK RAPOR VE ANALİZLER
ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR AYLIK RAPOR VE ANALİZLER Özelleştirilebilir Aylık Rapor ve Analizler ile sektörünüzde yer alan istediğiniz sayıda markayı aylık periyotlarda raporlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, 
1- Sol menüler içerisinde “Özel Rapor Oluştur” linkine tıklayın,
2- Karşınıza çıkan özel rapor oluşturma modülü üzerinden istediğiniz markaları işaretleyin,
3- “Talebi Gönder” butonuna tıklayın,
4- Ödemenizi dilerseniz kredi kartıyla, dilerseniz de havale ile gerçekleştirin.

*Raporunuz, maksimum 2 iş günü içerisinde hazırlanarak, tarafınıza iletilir.
**Özelleştirilebilir Aylık Sektörel Rapor ve Analizlere soldaki menüde yer alan “Özel Rapor Oluştur” bölümünden ulaşabilirsiniz.
Kapsamı ve metodolojisi Aylık Sektörel Rapor ve Analizler ile aynıdır, ancak sektörde yer alan tüm markaları değil, doğrudan sizin istediğiniz markaları analize dahil etmenizi sağlar.

MARKA RAPORLARI
MARKA RAPORLARI Marka raporları, markaların sosyal medya hesaplarına ait detaylı tablo ve grafikleri tek parça olarak, doğrudan rapor ve sunumlarınızda kullanabilecek şekilde indirmenizi sağlar. BoomSocial marka raporları ile markanızın istediğiniz dönemdeki sosyal medya performansını ölçebilir, hayran sayısı ve hayran artışı değerlerini inceleyebilir, en iyi ve en çok etkileşim alan iletilerinizi belirleyebilir ve haftanın gün ve saatlerine göre ileti frekansınızı görebilirsiniz.
Microsoft PowerPoint formatında sunulan marka raporlarını, rapor almak istediğiniz markanın grafik alanındaki “Rapor” bağlantısını tıklayıp, istediğiniz tarih aralığında satın alma işlemini tamamlayarak indirebilirsiniz.

*Satın aldığınız rapor, eşzamanlı olarak üretilip arşivinize eklenecektir.

RAKİP ANALİZLERİ ÇIKTILARI
RAKİP ANALİZLERİ ÇIKTILARI BoomSocial sistemi üzerinden dilediğiniz markayi (7 taneye kadar) birbiriyle karşılaştırabilirsiniz. Ancak, daha detaylı, rapor ve sunumlarınızda kullanabilecek versiyonunu indirmeniz için satın alma işlemi yapmanız gerekir.
Word formatında sunulan rakip analizlerinizi yapabilmek için;
1- Ücretsiz olan BoomSocial’a üye olmanız,
2- Karşılaştırmalarını görmek istediğiniz markaların sayfalarını belirlemeniz,
3- Karşılaştırma sayfasında yer alan “çıktısını satın al” butonundan satın alma işlemini gerçekleştirmeniz gerekir.

*Raporunuzu ödeme işleminin ardından indirebilirsiniz.
**Rakip Analizlerinizi oluşturmak için öncelikle üye girişi yapmanız gerekir. Ardından, Facebook, Twitter, Youtube, Linkedin ve Google Plus başlıkları altında yer alan kategorilere tıkladığınızda gelen listelerden dilediğiniz markaları solda yer alan kutuları işaretlemek suretiyle karşılaştırma listenize ekleyebilirsiniz.
Aynı zamanda, gezdiğiniz her bir marka ve/veya kişi sayfasının üstünde yer alan “karşılaştırma listeme ekle” butonunu da liste oluşturmak için kullanabilirsiniz.
Oluşturduğunuz listelere login olduğunuz sürece, sol menünün üstünde yer alan “Karşılaştırma Listem” menüsünden ulaşabilirsiniz.
Rakip analizinizin detaylı versiyonunu ve çıktısını almak için ise yapmanız gereken, karşılaştırma yapmak istediğiniz kanalı ve markaları seçtikten sonra karşılaştırma yapmanız ve yukarıda gelen “Analizi satın al” butonuna tıklamanız.